Tvoj typ náboženstva a pravdy

22.07.2017

Nemôžem ti povedať, ktorá cesta či spôsob žitia je pre teba dobrá. To ja neviem. Vieš to iba ty. Iba ty vieš, čo máš rád, čo sa ti páči, čo ťa nadchýna, čo ti robí radosť a berie dych, čo ťa vie rozcítiť, čo ťa vie roztancovať, čo ťa vie vzrušiť či upokojiť.


Na svete existuje milión rôznych náboženstiev, smerov, názorov a dogiem. Na každú jednu myšlienku nájdeš knihu, učiteľa a dôkazy, ktorú tú myšlienku potvrdzujú. Nič nie je čiernobiele. Ani ty nie si. Si jedinečná komplexná bytosť, ktorá je hodná lásky.

Ako si teda vybrať z toľkých názorov? Riaď sa svojim srdcom, intuíciou. Nepotrebuješ pravidlá, aby si vedel, že keď niekoho udrieš, tak ho to bude bolieť. Aj teba by to bolelo, tak to nebudeš robiť. Ako sám budeš konať, tak sa ti bude diať. Buď milý a stretneš viac milých ľudí. Miluj nežne a bez očakávania a viac vrúcnej lásky sa ti vráti.

Ja ti viem povedať iba svoj pohľad na svet, názory, ktoré som ja zobrala za svoje a sú pre mňa pravdou. Pre teba nemusia byť. A to je v poriadku. Preto je tak potrebné, aby si sa vnímal a pozoroval a preskúmal si si svoje možnosti a realitu.

Nech je tvoja cesta akákoľvek, buď na seba hrdý a choď si za tým. Rob, čo uznáš za vhodné. Rob, čo ťa baví a je pre teba pravdou. Tvoja duša bude šťastná.

S láskou,


Marianka 


>>> Čítať ďalšie články <<<