NECSE 2018 Slovakia

24.04.2018

deň 1

Yesterday we traveled with many foreign students and participants of conference #Fertility and #Contraception with the bus. It was very funny #experience.  

deň 2

V piatok sme si užili slnečné počasie aj vo vode v Thermal Parku Vrbov. Príjemne teplá voda v bazéne vs. chladné teploty vonku. 


deň 3

 V sobotu sme sa na obede stretli so všetkými účastníkmi Konferencie "Fertilita a Antikoncepcia". ☤ 70 mladých, bláznivých a krásnych študentov medicíny ⚕ z rôznych krajín severnej Európy ako Švédsko, Nórsko, Fínsko, Veľká Británia, Estónsko, Lotyšsko, Poľsko, Nemecko, Česko, Slovensko, Rakúsko, Švajčiarsko, Luxembursko, Dánsko, Holandsko, Island.
.
Pomysleli sme si "Hmm, ako ich len skrotíme?" Boli ale úžasní. ❤Robili s nami pokojnú meditáciu, bavili sme sa hrou s mužskou/ženskou energiou, jemne si masirovali nohy. Pýtali sa nás rôzne otázky, rady sme odpovedali. 🌱Zaujali ich aj esencie Young Living.
.
Taktiež každý člen z organizačného týmu bol NESMIERNE VEĽMI milý, nápomocný, starostlivý a usmievavý (aj keď spali veľmi málo 😴)
.
Ďakujeme, že ste si nás zavolali a tešíme sa opäť niekedy v budúcnosti 😉❤ 


deň 4

V nedeľu sme opustili Vysoké Ta(n)try so skvelým pocitom. 🌼🌷🕉Ďakujeme za túto príležitosť, tešíme sa na ďalšie 🤗
.
Jeden z poznatkov z výletu: Naše logá - Lotosový kvet a Labuť - sme videli na mnohých miestach počas cesty. Cítili sme sa tak všade vítané samotným vesmírom/prírodou 🌌💚💜💙💛💖 A ako bonus - Ganéša na záchode 😀
.
Keď si otvorený životu a si pozorný v prítomnosti, budeš prekvapený koľko zázrakov a spojení uvidíš ... 🦄🌈