Keď sa muž pozrie na ženu

07.11.2017

Keď sa muž pozrie na ženu, tak okamžite, doslova v tisícine sekundy spozná, či má alebo nemá rada svoje telo. Dokonca aj prílišné maľovanie sa a robenie sa krásnou je signál - nemám sa rada bez tohto všetkého. Ak je to muž bez sebavedomia, nejakým spôsobom bojujúci so životom, tak si povie: mám šancu! V horšom prípade dokonca: tá pôjde ovládať, zmanipulovať.
A opačne - pre muža sebavedomé sú atraktívne ženy milujúce to, kým sú, ako vyzerajú, pretože sú pre neho skutočné partnerky, nie "handra na palici". Dokonca to, či žena miluje ako vyzerá, je oveľa atraktívnejšie!!! než to, či skutočne fyzicky vyzerá ako nejaká modelka.
Píšem to ako reakciu, na povzdychy, ktoré často počujem: "prečo mám stále smolu a nemôžem stretnúť poriadneho muža?" Chyba nie je v spôsobe hľadania tých mužov, je potrebné zapracovať na vlastnom vyžarovaní do okolitého sveta.
Staň sa sebavedomou ženou, miluj seba takú aká si a tento svoj stav ukáž svetu. Zaujímaví muži budú prahnúť po pohľade do tvojich očí, po možnosti objímať ťa a nosiť ťa na rukách :)
Za to ručím.

~ Lubomír Jindra


>>> Čítať ďalšie články <<<