Esencie Young Living

. . . Zdieľaj lásku kvapku po kvapke . . .

Keď nabudúce pôjdete okolo poľa s levanduľou alebo borovicovým lesom, zhlboka sa nadýchnite. Práve ste zakúsili duši lahodiacu silu esenciálnych olejov.

Ale esenciálne oleje sú viac než len krásne vône. Tieto účinné výťažky z rastlín sú vašou cestou k prirodzenej kráse a zdraviu, ktoré vám pomôžeme objaviť.

Spoločnosť Young Living vám prináša prírodné riešenie pomocou špičkového výskumu a tradičnej múdrosti. Umožní vám to vyhýbať sa kontaktu s chemikáliami, obohatiť svoj život a získať späť svoju prirodzenú krásu a zdravie.

Postup Seed to Seal® (od semiačka po uzáver) je sľub, ktorý vám spoločnosť Young Living dáva. Tento dôkladný päť-úrovňový prístup umožňuje získavať na vlastných farmách najúčinnejšie a najčistejšie esenciálne oleje, aké príroda vytvorila, a dodávať ich vám a vašej rodine.

Young Living ponúka mnoho produktov ako:

  • Jednodruhové oleje a ich zmesi
  • Oleje a doplnky výživy pre duševný wellness a fyzickú pohodu
  • Oleje a doplnky výživy pre krásu
  • Pleťová kozmetika a starostlivosť o telo
  • Oleje a prípravky na čistotu domácnosti

Olejčeky si môžete objednávať so zľavou až 24% oproti bežným cenám. Stačí sa zdarma registrovať a užívať si účinky týchto skvelých olejov. Nemusíte si na začiatku nič kupovať ani robiť pravidelné mesačné objednávky. Napíšte mi a poviem vám o tom viac.


Blahodárne účinky olejov môžete zažiť aj na vlastnej koži. Príďte na Raindrop masáž, kde oleje Young Living používame.

Registrujte sa a získajte olejčeky so zľavou. Chcete si olejčeky osobne ovoňať a dozvedieť sa o nich viac? Napíšte mi formulárom nižšie