Často kladené otázky

Chcete sa niečo spýtať? Zaujíma vás niečo?
Nenašli ste odpoveď na našich stránkach?
Použite formulár nižšie. 


Ako a kedy sa môžem prihlásiť na masáž/terapiu?

Sme tu pre vás každý deň, cez víkendy aj sviatky. Na masáž/terapiu sa môžete prihlásiť cez kontaktný formulár (TU), sms, e-mailom alebo telefonickým rozhovorom. Aj keď pracujeme každý deň, je potrebné sa objednať vopred. Najlepšie je si svoj termín dohodnúť aspoň deň vopred.  Pri objednávke nám povedzte, prosím, svoje prvé meno, typ masáže/terapie a deň, hodinu, ktorú uprednostňujete.

Je možné sa pred masážou a po masáži osprchovať?

Áno, k dispozícii je pre vás sprcha, sprchové gély, šampón, osuška, uterák, fén na vlasy.


Je tantrická masáž erotická masáž?

Nie, nie je. Tantra masáž je celostné, celotelové ošetrenie tela na viacerých úrovniach, ktoré je prevádzané v meditácii masérky. 


Masérky sú pri masáži nahé?

Áno, masérky o vás pečujú v nahote. To sa netýka programu Brána k tantre, vtedy masírujú v sárongu a spodnej bielizni.


Poskytujete vzájomnú masáž?

Nie, vzájomnú masáž neposkytujeme. Sme profesionáli, odborné pracovisko, Tantra chrám, kde si vážime našich klientov a aj sami seba. Tantrickú masáž vás s láskou naučíme, aby ste ju mohli používať vo svojom osobnom živote pre krásu a naplnenie vašich intímnych vzťahov. 


Môžem sa masérky tiež dotýkať?

Prsia, intímna oblasť, zadok nie sú prístupné pre klientov. Dotýkať sa môžete na pažiach a dolných končatinách. Masérka sa o vás stará s veľkou pozornosťou, dôverou a nehou, neprekračujte, prosím, tieto hranice.


Môžem mať s masérkou sex? Dochádza počas masáže k pohlavnému styku, sexu?

Nie, sex a sexuálne praktiky v akejkoľvek podobe nie sú povolené. Ak túžite po sexe, orálnom sexe či podobnej aktivite, navštívte, prosím, iné miesto. 


Môžem počas masáže ejakulovať?

Áno, na záver masáže je povolené ejakulovať dlaňami tantrickej kňažky. Iná forma ejakulácie nie je povolená. Pokiaľ chcete ejakulovať viackrát ako len raz, každú ďalšiu ejakuláciu si priplatíte.

Môžem ejakulovať na prsia/tvár masérky?

Nie. Erotické a sexuálne služby takejto formy neposkytujeme.


Ak budem ejakulovať počas masáže, je možné v masáži pokračovať?

Áno, môže sa v masáži pokračovať. Rešpektujeme potreby klienta a záleží na jeho prianí, či chce v masáži pokračovať alebo ju ukončiť. 


Ktorými časťami tela masérka prevádza masáž?

Masérky sa vás budú dotýkať a objímať vás svojimi dlaňami, pažami, nohami, prsiami, zadočkom. Čím väčšia vzájomná dôvera a pocit bezpečia vznikne medzi vami a masérkou (to znamená, že budete rešpektovať zákaz dotykov na ňadrách, intimitách a zadočku masérky), tým krásnejší zážitok a hlbšiu relaxáciu si užijete. 


Je potrebné sa nejako pripraviť na masáž/terapiu? 

Na masáž/terapiu nie je potrebné sa špeciálne pripraviť. Všetko potrebné budete mať k dispozícii. Pred a po masáži máte možnosť sa osprchovať. Odporúčam vám nejesť ťažké jedlo pred masážou. Taktiež ak ste chorí, máte teplotu, otvorenú či hnisajúcu ranu, masáž neodporúčam. Pred každou masážou/ terapiou budem s vami viesť rozhovor, aby ste sa vy i ja cítili počas masáže/terapie príjemne. 


Pre masážou prostaty je potrebná nejaká zvláštna príprava?

Nie, nie je. Masáž robíme v latexových rukaviciach za použitia kvalitného rastlinného bio oleja. Pre masážou si dáte bežnú sprchu.


Počíta sa do dĺžky masáže/terapie aj úvodný rozhovor?

Nie. Čas vyhradený na úvodný rozhovor, sprchu pred či po masáži, sa nezapočítavajú do dĺžky masáže/terapie. Uvedená dĺžka je čistý čas vyhradený na masáž či terapiu. 


Dá sa u vás platiť aj kartou?

Nie, platí sa iba v hotovosti. 


Ako často je potrebné prísť na masáž/terapiu, aby som videl na sebe výsledok, zmenu? 

To je veľmi individuálne. Prvé zmeny budete na sebe vnímať už počas/po masáži či terapii. V nasledujúcich dňoch budete i naďalej vnímať účinky masáže/terapie. Na ďalšiu terapiu či masáž prídete vtedy, keď sa vám to bude žiadať. Na termíne sa vieme dohodnúť hneď na konci stretnutia alebo mi jednoducho neskôr napíšete/zavoláte. 


Ako si vybrať správnu tantra masérku/maséra?

Dajte na svoje pocity. Už zo samotnej webovej stránky by ste mali mať pocit, že ide o profesionálnu a vzdelanú masérku, na fotkách je oblečená a vidíte jej do tváre, máte možnosť vidieť priestory, kde pracuje, máte možnosť na nezáväzné stretnutie, aby ste sa viac mohli informovať, čo vás o tantre a tantra masáži zaujíma. Všímajte si vystupovanie a prezentáciu masérky a v neposlednom rade, že tantra masérka berie tantru ako životný štýl, že masážou sa to nekončí, prenáša nadobudnuté vedomosti a skúsenosti do bežného života a žije naplno to, o čom hovorí. Profesionálna tantra masérka pozná hodnotu svojej práce a vyhýba sa rôznym zľavovým portálom. Taktiež nie je možné vykonať profesionálnu celotelovú tantra masáž za 30 minút.   


Pýtate sa nás:

Ahoj. Konečne mám známu, ktorej sa bez hanby môžem spýtať. Môžeš mi po lopate vysvetliť ako prebieha tantrická masáž? A či je pre ženy aj pre páry? Končí masáž aj u žien vyvrcholením? Tomáš (12.11.2017)

 • Ahoj Tomáš. Ďakujem za otázku. Na mojej web stránke nájdeš množstvo informácii aj o tom, že tantra masáž je pre ženy, mužov i páry. Pre páry je to vhodné najmä preto, aby sa viac prepojili po energetickej stránke a prehĺbili si svoj vzťah aj intímne.
 • Masáž je hlavne relaxačná, uvoľníš si telo a hlavu, pozoruješ sa, čo to s tebou robí, v bezpečných hraniciach vedome preskúmaš svoju sexualitu, telo a pocity.
 • Vyvrcholenie či u žien alebo u mužov nie je cieľom a je to o dohovore s klientom/klientkou. Môže nastať aj nemusí. Vyvrcholenie SA NEROVNÁ orgazmus. Orgazmus môže nastať aj bez masáže intimít a vyvrcholenia.
  Marianna

Dobrý deň, Chcela by som opýtať, ako postupovať v našom prípade....? Sme dlhoročný pár s problémov v intímnej oblasti...Po absolvovaní párových sedení s psychoterapeutom nám bolo odporúčané toto ukončiť a začať sa venovať Tantre...Avšak neviem ako začať, či ísť na spoločnú masáž, alebo samostatne...či si zaplatiť kurz pre páry alebo terapiu sexuologickú. Radi by sme to absolvovali u Vás, len potrebujem poradiť ako čo máme zvoliť. Moj partner je dosť prudérny takže doma sa začať nedá.... za odpoveď vopred ďakujem s pozdravom Juliana (10.11.2017)

 • Dobrý den, Juliana, děkuji za Váš dotaz a důvěru. Začala bych párovou masáží, tam prožijete to, co si většinou lidé navzájem v domácím prostředí nedokážou dát. Také by to pro mne byla dobrá diagnostika toho, jak každý z vás prožívá a s těmito poznatky bych potom mohla lépe navrhnout, jak postupovat případně dál. Obecně párová tantra masáž je výborný zážitek jen tak pro relaxaci. A to je někdy přesně, to co lidem chybí. Jen tak si užít pro radost. 
 • Je několik alternativ, které popíši níže:
  1. Můžete přijmout masáž každý sám ve své místnosti ve stejném čase - výhoda, každý si bez studu a bez myšlenek v hlavě - co si ten můj pomyslí, když dávám najevo, že se mi dotyky toho cizího člověka líbí, prožije, co potřebuje
  2. Můžete přijmout masáž spolu - výhoda, energie páru spolupracuje a prohlubuje se vzájemná důvěra. Pokud ovšem se v hlavách neděje to, co jsem popsala výše.
  3. Na začátek může být masáž bez nahoty a intimit - výhoda, předejde se studu, zjistíte v bezpečí svých hranic, zda jste připraveni na masáž intimit - můžete být každý zvlášť viz. 1. nebo spolu viz 2.
  4. Může být i masáž s intimitami, když víte, že chcete se masáži zcela otevřít a odevzdat se jí - výhoda, krásný zážitek, který jste pravděpodobně ješte nezažili - opět platí bod 1. a 2.
  5. Můžete přijít s manželem na nezávaznou konzultaci a třeba spolu vymyslíme,co dál
 • Milá Juliana, píšete, že Váš manžel je prudérní, v tom případě bych doporučila masáž každý ve své místnosti a bez intimit. Aby jste se mohli každý projevit, jak cítíte a zároveň tam bylo bezpečí a jistota zachování hranic. Jaký je Váš názor? Těším se na Vaši odpověď na mou mailovou adresu tantra@savitri.cz
  Xenyie

Krasny vecer vsetkym prajem Uz dlhsie sledujem Vase stranky Ako aj citam clanky a zaujimavosti na FB. Mam zaujem vyskusat masaz. Ktoru masaz by ste mi doporucili? Nemam partnera takze Masaz by som chcela absolvovat pre seba samu. Vazim si rozhlad ktory ponukate. Dakujem a prajem energiou nabity vecer. Zuzana Polakova (10.6.2017)

 • Milá Zuzana, děkujeme za Vaše laskavá slova. Pro ženy doporučujeme masáž v trvání 120 min., pokud si přejí masáž s intimitami. Masáž bez intimit je vyhovující v délce 90 min. Žena potřebuje svůj čas, aby se její tělo rozvibrovalo a příjemné pocity a energie mohly proudit jejím tělem. Namasírovat Vás může masérka nebo masér, tam je důležité, ayste se cítila bezpečně. Prosím o další komunikaci mailem: tantra@savitri.cz Děkuji
  Xenyie

Dobrý podvečer prajem, Radi by sme sa s partnerom zúčastnili parovej tantrickej masaze a mám v úmysle tuto úžasnú aktivitu venovať mu k meninám. Je však prosím Vás možné, aby sme boli masírovaní ja ženou a on mužom? Ďakujem Vam. S pozdravom, Alica (25.1.2017)

Dobrý den, Alica, ano, možné to je. Prosím kontaktujte nás na tel. č. 0905343543, domluvíme podrobnosti. S pozdravem,
Xenyie

Dobry den..ja som sa chcela spytat ze individualny kurz tantra masaze ma moze dostat k tomu aby som sama tuto tantru praktikovala a stala sa tantra ucitelkou?teda mam na mysli ze by to bolo zaroven moje povolanie...za odpoved vopred dakujem. Simona (6.12.2016)

 • Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Individuální kurz je prioritně určen pro výuku zjednodušené tantra masáže pro domácí využití. Pro profesionály máme Školu tantra masáže Sávitryí. V ní se naučíte vše potřebné k vykonání kvalitní tantra masáže. Právě připravujeme nové termíny školy na rok 2017. Vyberte si termín a přihlaste se e-mailem nebo formulářem na výše uvedeném webu. Děkuji a jsem s pozdravem
  Xenyie

Dobrý večer chcel by som sa opýtať či na masáž môžu isť aj ludia po 50. dakujem. Dušan (9.10.2016)

 • Dobrý den, u nás s láskou vítáme všechny lidi, kteří potřebují naši péči a jsou starší 18. let. Přijďte a bude Vám hezky,
  Xenyie

Máte v ponuke masáže až do vyvrcholenia (ejakulacia) Ďakujem. Tomáš (6.10.2016)

 • Dobrý den, zde informace z "FAQ - Mohu během masáže ejakulovat?" Ano. Na závěr masáže je povoleno ejakulovat dlaněmi tantrické kněžky. Jiná forma ejakulace není povolena. Pokud chcete ejakulovat vícekrát, než jednou, každou další ejakulaci si připlatíte. Zde informace o průběhu našich tantra masáží. S pozdravem,
  Xenyie